PhDr. Dana Kramářová

ambulance klinické logopedie

IČO: 19141777

Telefon: +420 774 976 247

Email:

Adresa: Ohmova 271/2, 109 00 Praha-Petrovice

Zdravotní pojišťovny

Jsme smluvním partnerem pro ZP:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna (201)
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209)
  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Revírní bratrská pojišťovna (213)

Klientům smluvních pojišťoven je logopedická péče hrazena ze zdravotního pojištění na základě doložení žádanky od pediatra/praktického lékaře/specialisty

Klientům ostatních/nesmluvních pojišťoven je logopedická péče poskytována za přímou úhradu – viz ceník.

Neurovývojová terapie

Na pohovce jsou vyskládány plyšové loutky, s kterými se děti během Elkoninova tréninku postupně seznamují: pan Délka, pan Slabika, Hlásulky, Ham, Mlk, Tap, Ťap další.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211) začala přispívat na neurovývojovou terapii v rámci příspěvku na podporu rozvoje dětí a prevenci duševních poruch. Příspěvek činí až 4000 Kč.

Více informací se dozvíte na stránkách pojišťovny

.

ELKONIN - PŘÍPRAVA NA ČTENÍ

ZAHÁJENÍ SKUPINOVÉHO TRÉNINKU V ZÁŘÍ 2023

Na pohovce jsou vyskládány plyšové loutky, s kterými se děti během Elkoninova tréninku postupně seznamují: pan Délka, pan Slabika, Hlásulky, Ham, Mlk, Tap, Ťap další.

Je možné předcházet obtížím ve čtení již v předškolním věku? Ano!

Obáváte se vysokých nároků, které s sebou zahájení školní docházky přináší? Pak právě pro vašeho předškoláka nebo prvňáčka je Elkoninův trénink určen.

Efektivní a zábavnou formou, z prostředí pohádkového světa Krajiny slov, hlásek a písmen společně s dětmi objevujeme jazykové jevy, které významně pomáhají při úspěšném vstupu do 1.třídy.

Skupinový trénink bude realizován jednou týdně, v pondělí v 16:30-17:15. Celkem se bude jednat o 33 vyučovacích lekcí. Maximální počet dětí ve skupině je šest. Trénink bude otevřen při naplnění skupinky minimálně čtyřmi dětmi. Cena za lekci je 270,-. Cena za celý trénink včetně pomůcek (pracovní sešit Hláskář v hodnotě 330,-, žetony, pastelky atd.) je 8910,-Kč.

V případě, že vaše dítě potřebuje vyšší míru podpory, nabízíme vám v naší ordinaci individuální formu tréninku. Cena za lekci je 700 Kč/30 min. Cena za 10 lekcí včetně pomůcek je 7000,-Kč.

Pokud požadujete konzultaci, zda vaše dítě trénink potřebuje, provedeme orientační test fonematického uvědomování přímo v naší ordinaci. Volejte na tel.774 976 247 nebo pište na email: dana.kramarova@logocare.cz